Dne 8.11.2011. byl zahájen kroužek mladých hasičů SDH Liblice. Pokud má vaše dítě zájem zůčastnit se tohoto kroužku,budeme rádi když nás navštívíte každé úterý nebo čtvrtek od 17 h na Hasitské zbrojnici případně nás můžete kontaktovat na adrese sdh-liblice@email.cz nebo telefonicky velitele mládeže nebo jeho zástupce.
Vedoucí mládeže:       Efler Jaroslav ml. 606 553898

Jak už jsem tedy uvedl kroužek mladých hasičů byl zahájen 8.11.2011 a jsme velice mile překvapeni,jak je tento kroužek navštěvován. V tomto kroužku se děti nebudou učit pouze požárnímu sportu ale proškolený velitel mládeže a jeho zástupce děti budou seznamovat se základy zdravovědy a první pomoci. Dále se děti budou učit vázat uzly,budou kreslit a máme v plánu pro ně uspořádat různé soutěže. V jarních měsících se družstva dětí budou zůčastnovat soutěží v požárním sportu, orientačním běhu v uzlované a dalších soutěžích pořádaných jinými SDH.